ایمیل
admin [at] VaniaIT.Com
امور مشتریان
پرتال کاربران - CRM
تلفن
9122830795(98+)
طراحی وب سایت

بهینه سازی محتوای وب سایت با منتشر کردن در 20 سایت


بارها براتون از اهمیت مطالب یونیک در وب سایت گفتیم و نوشتیم. اما بخشی از اهمیت موضوع به منتشر کردن مطالب در اینترنت بر میگرده. مثلاً شما در نگارش متن های تخصصی طراحی وب سایت بسیار حرفه ای عمل می کنید و برای هر مطلب زمان زیادی را صرف می کنید تا مقاله ای بسیار با ارزش منتشر کنید، درست بعد از منتشر کردن یک سایت رقیب و بسیار معتبر که در گوگل شناخته شده تر است مطلب شما را عیناً کپی پیست می کند و در سایت خود ( حتی با ذکر منبع ) منتشر می کند. 

گوگل برای کدامتان ارزش بیشتری قائل است؟ قاعدتاً باید برای شما ارزش قائل باشد ولی در اکثر مواقع شاهد این هستیم که حتی در 5 صفحه ی اول نیز حضور ندارید و سایت رقیب در خط اول است. این مشکل علت های متعددی دارد اما به نظر وانیا مهمترین علت شناخته نبودن شما است! بگذارید با مثالی واضح مبحث را روشن تر کنیم. 
فرض کنید انیشتین در جزیره ای دور افتاده زندگی می کند و هر روز کلی اختراع می کند و نظریه می دهد و حتی شنیدم که دستگاه سفر در زمان را بدون مشکل درست کرده است. من کاپیتان کشتی ای هستم که هر از چند گاهی برای ساکنین این جزیره ( که زیاد هم نیستند ) غذا و لوازم زندگی میاورم. به محض روبرو شدن با انیشتین تمام ایده های او را به جهان معرفی می کنم ( و در بهترین شرایط میگویم یک شخصی این ایده ها را به من داده ) . آیا کسی اسمی از انیشتین خواهد برد؟! یا نام کاپیتان وانیا در صفحات اول روزنامه چاپ خواهد شد؟! 
داستان سئو مطالب نیز به همین ترتیب است. تا زمانی که خود نخواهید هیچ کس شما را نخواهد شناخت. فکر کنم مقدمه چینی کافیست . 
بهتر است بعد از انتشار مطلب در وب سایت خود اقدام به انتشار در دیگر وب سایت ها بپردازید. اما چه وب سایت هایی؟! مطمئناً شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توئیتر و ... مهم هستند ولی هیچ چیز با ارزش تر از گوگل پلاس نیست. تاریخ درج گوگل پلاس و لینک وب سایت شما به عنوان شروع کننده ی یک مقاله شناخته خواهد شد. اما فقط گوگل پلاس نیست. در زیر نام بیست وب سایت را برایتان به عنوان شروع می اوریم. امیدواریم به بهینه سازی وب سایت و بهینه سازی محتوای وب سایتتان کمک کند
1.    Buzzsummo
2.    learni.st
3.    Topsy
4.    Flipboard
5.    Feedly
6.    SlideShare
7.    AllTop
8.    Klout
9.    Triberr
10.    Scoopit
11.    Google Alerts
12.    Inbound
13.    Bloglovin
14.    Buffer
15.    Hootsuite
16.    Newsle
17.    شبکه های اجتماعی : فیسبوک ، توئیتر ، لینکدین ، گوگل پلاس و ... ( رجوع کنید به مطلب بهترین زمان منتشر کردن مطلب در شبکه های اجتماعی
18.    سایت ها و فروم های مورد علاقه ی خود در زمینه ی تخصصی خود 
19.    وب سایت های همکار و دوستان
20.    وب سایت های خبری و منتشر کننده مطالب به صورت RSS 

/ پایان