بسیاری از شرکت ها، طراحی وب سایت شرکتی را به عنوان جزئی از برنامه تبلیغاتی خودشان قرار می دهند و سرمایه گذاری مناسبی بر روی آن انجام می دهند. طراحی وب سایت شرکتی نیازمندی های خاصی دارد که باید به آن ها توجه شود.

بخش های اصلی در طراحی وب سایت شرکتی

برای طراحی وب سایت شرکتی لازم است بخش های اصلی آن را بدانیم. برخی از بخش ها می توانند بر اساس نیاز مشتریان در سایت قرار داده شوند. در ادامه به معرفی این بخش ها خواهیم پرداخت.

  • صفحه درباره ما در طراحی وب سایت شرکتی

در طراحی وب سایت شرکتیدارای اهمیت است. بسیاری از افراد در زمانی که وارد سایت شما می شوند برای آشنایی بیشتر به این صفحه مراجعه می کنند.

  • صفحه تماس با ما در طراحی وب سایت شرکتی

در طراحی وب سایت شرکتیطراحی وب سایت شرکتی

  • صفحه رزومه شرکت و اعضا در طراحی وب سایت شرکتی

یکی از صفحاتی که وجود آن در طراحی وب سایت شرکتیرا با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. هر چه اطلاعات بیشتری از خودتان به کاربران سایت بدهید امکان برقراری ارتباط آن ها با شما بیشتر خواهد شد.

 

 

  • صفحه نمونه کار، خدمات و محصولات در طراحی وب سایت شرکتی

صفحه نمونه کار یا محصولات و خدمات را می توان به عنوان مهم ترین و اصلی ترین بخش در طراحی وب سایت شرکتی تقویت می شود.

 

  • صفحه مقالات در طراحی وب سایت شرکتی

صفحه مقالات در طراحی وب سایت شرکتی

  • صفحه اخبار در طراحی وب سایت شرکتی

صفحه اخبار یکی دیگر از صفحاتی است که می توانید در طراحی وب سایت شرکتیمی توان استفاده نمود از طرف دیگر این صفحه نیز برای بهبود وضعیت سئو می تواند مفید واقع شود.

 

  • پنل کاربری در طراحی وب سایت شرکتی

طراحی پنل کاربری در وب سایت شرکتیبسته به نیاز مدیران سایت می تواند انجام شود. برخی از سایت ها بر اساس محتوای خود نیازی به برقراری ارتباط با مخاطبان ندارند و برخی دیگر ترجیح می دهند از همه راه ها برای برقراری این ارتباط استفاده نمایند. باید در نظر داشت که طراحی پنل کاربری برای سایت هایی که خدمات خاصی را به صورت آنلاین ارائه می دهند اهمیت بیشتری خواهد داشت

اگر دوست داشتید به اشتراگ بگزارید