ایمیل
admin [at] VaniaIT.Com
امور مشتریان
پرتال کاربران - CRM
تلفن
9122830795(98+)
طراحی وب سایت

سئو و شما؛ دست در دست یکدیگر!


روزی نیست که مشتری برای  طراحی وبسایت با وانیا تماس گرفته و درخواست بهینه سازی وب سایت را ندهد. همگان میخواهند در صفحه ی اول  گوگل باشند! حال اینکه چرا گوگل خود داستان مجزایی دارد. البته برای قرار گیری در صفحات اول موتورهای جستجو لازم نیست حتماً سئو کار باشید بلکه با خواندن مطالب فراوانی که در وبسایت های فارسی زبان وجود دارد و یا با دیدن چند فیلم کوتاه آموزشی در  یوتیوب می توانید به بهینه سازی وبسایت خود بپردازید. به عنوان نمونه شما می‌توانید برای آغاز، پس از استخراج کلیدواژه های خود، آنها را در پنج جای مشخص قرار دهید که به پنج انگشت سئو شهرت دارند.

شما می‌توانید با بهره‌وری از این استراتژی به سرعت متوجه بهبود رتبه خود در موتورهای جستجوگر شوید:

 عنوان صفحات

عنوان هر صفحه در باریکه بالای مرورگر شما قرار می‌گیرد و باید در هر عنوان، حداقل یکی از کلیدواژه های اصلی شما قرار بگیرد.

URL

آدرس وب‌سایت شما یا همان URL آن باید به صورت مستقیم بوده و حداقل یکی از کلیدواژه های شما در آن قرار داشته باشد. برای گرفتن نتایج بهتر از خط تیره (-) در میان واژه های استفاده کنید.

 تگ H1

تک H1 شما باید باید قابل جستجو بوده و در آن کلیدواژه قرار گیرد.

 نام تصویر موجود در صفحه

شما باید با توجه به محتوا تصویری که از آن در صفحه استفاده کرده‌اید، کلیدواژه‌هایتان را در نام آن قرار دهید. البته فراموش نکنید که باید برای جدا کردن کلمات فقط از خط تیره (-)، بهره ببرید. این مهم در رتبه صفحه شما در موتور جستجوگر به شدت تاثیر می‌گذارد.

متن جایگزیتن

متن جایگزین (Alt Text) در حقیقت جملاتی هستند که در حین بارگذاری نشدن یک تصویر، به جای آن تصویر به نمایش در می‌آیند و در مورد تصویر توضیحاتی را ارائه می‌دهند. سعی کنید بهترین توضیح از تصویر را در این قسمت ارائه دهید تا تاثیرش در سئو موثرتر باشد.

اما ابن ۵ نکته ی سئو، همه چیز نیست! حتی همین ۵ مورد نیز داخل خود دنیایی ناشناخته دارند. پیشنهاد می کنیم از مشاوره ی رایگان وانیا در خصوص این ۵ مورد بهره بگیرید. .

   هم اکنون تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره بگیرید : ۶۶۴۳۷۷۴۰ - ۰۲۱