آپدیت هسته الگوریتم گوگل در می 2020

بهینه سازی وب سایت

1400/12/05

آپدیت هسته الگوریتم گوگل در می 2020

Google برای بهبود و دقیق شدن نتایج جستوجوی کاربران، در حال به روز رسانی و ایجاد الگوریتم های کاربردی تر و دقیق تر می باشد. این تغییراتی که گوگل برای بهبود نتایج اعمال می کند بیشتر مواقع قابل توجه نیستند اما درک آنها به وب مستر ها در اتخاذ مسیر درست برای پیشرفت رتبه آنها کمک می کند.

رنگ سال 2021 چیست؟

طراحی وب سایت

1400/07/07

رنگ سال 2021 چیست؟

رنگ سال 2021 چیست؟ رنگ سال را چه کسی انتخاب می کند؟ هر ساله شرکت پنتون که یک شرکت بزرگ برای کد گذاری رنگ هاست، رنگ سال را اعلام می کند. رنگ سال تاثیر مستقیمی در تولید کالا ها و یا بسته بندی آن ها دارد. رنگ سال 2021 مطابق با اعلام شرکت پنتون طوسی یا خاکستری و زرد می باشد. 

صفر تا صد طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

1400/06/24

صفر تا صد طراحی وب سایت

طراحی وب سایت یکی از بحث های داغ روز است که امروزه توجه  بسیاری از صاحبان مشاغل و کسب و کارها را به خود جلب نموده است. طراحی وب سایت دارای روش های اصولی و حساب شده ای است که با رعایت آن ها می توان به نتیجه دلخواهی دست یافت. در این مقاله به معرفی برخی از این اصول پرداخته شده است.

جایگاه یابی برند چیست؟

branding

1400/06/17

جایگاه یابی برند چیست؟

در سال های اخیر، نوآوری و کارآفرینی رشد بسیار ویژه ای را تجربه کرده است. سیری در مورد ثروتمندترین و موفق ترین افراد طول تاریخ هم این نکته را اثبات می کند که یکی از راه های موفقیت، کارآفرینی در حوزه های مختلف است. اگر شما هم می خواهید روند موفقیت را طی نمایید، به هیچ وجه نباید به فکر کپی برداری و تقلب باشید، بلکه می توانید برند خود را ایجاد کنید و با رعایت یکسری اصول، به موفقیت برسید. در ادامه با ما همراه باشید تا این اصول را به شما یادآور شویم.

آیا می خواهید علم داده را یاد بگیرید؟ ابتدا کدنویسی را بیاموزید

برنامه نویسی

1400/04/05

آیا می خواهید علم داده را یاد بگیرید؟ ابتدا کدنویسی را بیاموزید

سالیان زیادی است که در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب فعالیت دارم و با دوستان زیادی هم در ارتباط هستم. توصیه من پس از همکاری در چند سال گذشته با دانشمندان داده، این است که قبل از ورود به این علم ، ابتدا برنامه نویسی را یاد بگیرید.

وب سایت داشته باشیم یا شبکه های اجتماعی؟

طراحی وب سایت

1399/08/24

وب سایت داشته باشیم یا شبکه های اجتماعی؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاد که چرا وقتی من از شبکه های اجتماعی برای توسعه کسب و کارم استفاده می کنم باز هم به وب سایت نیاز دارم؟ این سوال خوبی هست و بعلاوه ما همیشه این سوال را می پرسیم، وب سایت یا شبکه اجتماعی؟