فروشگاه ساز چیست؟

طراحی وب سایت

1398/12/13

فروشگاه ساز چیست؟

فروشگاه ساز در واقع پشت صحنه یک فروشگاه اینترنتی است و این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید به راحتی موجودی، اضافه یا حذف محصولات، محاسبه مالیات، انجام سفارشات و موارد دیگر را مدیریت نمایید.

چرا باید وب سایت داشته باشم

طراحی وب سایت

1398/11/27

چرا باید وب سایت داشته باشم

فرقی نمی‌کند شما صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، یک شرکت تجاری را اداره ‌می‌کنید یا یک دفتر خدماتی را مدیریت ‌می‌کنید. داشتن وب سایت به منزله پل ارتباطی شما و کاربران هدف و مخاطبان شما در دنیای مجازی است. اگر می‌خواهید همگام با تکنولوژی و پیشرفت دنیا قدم بردارید بهتر است همین حالا دست به کار شوید. 

مزایای طراحی سایت

طراحی وب سایت

1398/11/20

مزایای طراحی سایت

تا به حال فکر کردهاید سایتهایی که در اینترنت میبینید چگونه طراحی شدهاند؟ یا این که برای کسب و کار خود به فکر راه اندازی سایت بودهاید؟ مطمئن باشید در دنیای پیشرفته امروز حضور در فضای مجازی نه تنها برایتان دردسری ندارد بلکه مزایای زیادی به همراه خواهد داشت که به آنها اشاره خواهیم کرد.

از چه زمانی برندسازی را شروع کنیم؟

مدیریت

1397/07/26

از چه زمانی برندسازی را شروع کنیم؟

قبل از اینکه به این سؤال پاسخ دهیم این نکته را یادآور می‌شویم که زمانی که از برند حرف می‌زنیم عده‌ای افسانه‌ی برند بودن دارند وعده‌ای برند را راهکار نمی‌دانند وعده‌ای اصلاً از این معجزه خبر ندارند!

پنج گام برای ساخت برند شخصی 

بهینه سازی وب سایت

1397/06/18

پنج گام برای ساخت برند شخصی 

مردم در مورد شما چه چیزهایی می‌گویند؟
شاید شما هم مثل من بارها در جاهای مختلف جمله بزوس را شنیده باشید، اما یک جمله خوب را باید بارها خواند تا ملکه ذهن شود. جف بزوس (بنیانگذار آمازون) برند شخصی را خیلی عالی تعریف کرده است:

“برند شما همان چیزی است که وقتی شما در اتاق نیستید مردم در موردتان می‌گویند.”

معرفی  7ابزار تست رایگان ریسپانسیو وب سایت

طراحی وب سایت

1396/10/04

معرفی 7ابزار تست رایگان ریسپانسیو وب سایت

هر وب سایتی که امروزه توسط طراحان وب سایت ، طراحی و راه اندازی می شود می بایست مطابق با استانداردهای روز  باشد. یکی از استانداردهای طراحی وب سایت، ریسپانسیو بودن سایت است.