15 10

تکذیب واگذاری نماد الکترونیکی به شرکت پست

بر طبق مصوبه شورای امنیت کشور مسوولیت اعطای نماد اعتماد به کسب و کارهای اینترنتی به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی تفویض شده است و از آن تاریخ تاکنون تنها مرجع صدور نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی بوده است.

ادامه خبر

3 8

سایت افشا‌‌کننده ویکی لیکس هم هک شد!

"ویکی لیکس" یکی از سایت‌‌های پرهیاهو و پرحاشیه در جهان است که افشا‌گری‌های صریح و بی‌تعارف آن می‌تواند معادلات در جهان را تغییر دهد.

ادامه خبر

2 8

کاربران منشأ اختلال اینترنت را شناسایی می کنند

زمانی که محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر صندلی ریاست این وزارتخانه نشست، وعده داد با تشکیل یک تیم ویژه به معضل همیشگی کیفیت و قیمت اینترنت کشور پایان دهد.

ادامه خبر

7 7

از این پس قطع دسترسی به اینترنت نقض حقوق بشر تلقی می شود

کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد، به تازگی قطعنامه‌ای غیر الزام آور به تصویب رساند که بر پایه آن، دولت‌هایی که عمدی و با مقاصد خاص دسترسی کاربران خود را به اینترنت قطع کنند، با عنوان اقدام برای نقض حقوق بشر محکوم خواهند شد.

ادامه خبر

3 7

گوگل سرعت اینترنت شما را تست می‌کند

شرکت گوگل ابزاری را برای بررسی سرعت اینترنت در موتور جستجوگر خود ادغام کرده که با تایپ عبارت “Check Internet Speed” فرایند ارزیابی کیفی اینترنت را انجام خواهد داد.

ادامه خبر

3 7

سیستم های جزیره ای چالش فناوری بانک های ایران

روند فناوری در بانکداری ایران از سال 1374 با پلتفرم IBM و شبکه ارتباطی آنالوگ آغاز شد. از روزهایی که مشتری باید به شعبه خود مراجعه می کرد تا امروز که IT به تمام حوزه های بانکی وارد شده، این صنعت دستخوش تغییرات زیادی شده است.

ادامه خبر

19 6

عضو دبیرخانه شرکت‌های PAP خبر داد: اینترنت با تفکیک نرخ پهنای باند داخلی از خارجی، ارزان شد/ مهندسی اینترنت به زودی در ایران اجرا می‌شود

عضو دبیرخانه شرکت‌های PAP گفت: اخیرا تبادل قانون‌مند ترافیک محتوای داخلی آغاز شده و برای ارتقای بیشتر کیفیت اینترنت، مهندسی اینترنت نیز به زودی توسط وزارت ارتباطات اجرا می‌شود تا کاربر با کوتاه‌ترین مسیر به مقصد برسد.

ادامه خبر

19 6

عضو کمیسیون اینترنت نظام صنفی رایانه‌ای تهران خبر داد: نرخ اینترنت نامحدود اصلاح می‌شود/ برچیده شدن بساط دامپینگ در خدمات نامحدود

عضو کمیسیون اینترنت نظام صنفی رایانه‌ای تهران با اشاره به ادامه تغییرات تعرفه اینترنت در کشور از تعیین تعرفه اینترنت نامحدود و اصلاح تعرفه گذاری فعلی توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد.

ادامه خبر

5 6

الگوریتم جدید اینستاگرام شروع به کار کرد

اوایل فروردین ماه بود که اینستاگرام اعلام کرد که می‌خواهد قسمت Feed این شبکه‌ی اجتماعی را براساس الگوریتم جدیدی بروزرسانی کند. در این الگوریتم جدید پست‌ها براساس زمان ارسال به نمایش در نمی‌آیند.

ادامه خبر

4 5

سایت های فروش اینترنتی بلیت هواپیما، مجوز ندارند

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی کشور هشدار داد چنانچه مردم از این سایت ها بلیت هایی خریداری کنند و به کلاهبرداری مبتلا شوند، امکان مراجعه و پیگیری حقوق خود را از ایرلان ها ندارند.

ادامه خبرخبرنامه وانیا خبرنامه معتبر گوگل

Google Analytics Alternative Clicky