مشاوره امنیت

مشاوره امنیت

تیم امنیت وانیا مشاور و امین شما در حوزه ی 27001 ... 

 

راه اندازی و طراحی سایت و بهینه سازی سایت همه چیز برای یک تجارت نیست، اگر نتوانید مطمئن و بدون دغدغه عمل کنید ، تمامی زحماتتان در عرض چند ساعت به باد می رود. فرض کنید شما چندین ماه صرف طراحی بسیار زیبای وب سایت خود می کنید، چندین ماه دیگر را نیز صرف بهینه سازی محتوای سایت می کنید، و حتی مدتی هم مشتری برایتان از طریق وب سایت رجوع می کند، بسیار خوشحال هستید که همه چیز طبق روال پیش می رود، حتی در موتورهای جستجوگر رتبه های بسیار خوبی دارید و در صفحات اول و دوم هستید. اما یک روز صبح از خواب بیدار می شوید و میبینید که سایتتان هک شده است. آن وقت تنها چیزی که به سراغتان می آید نا امیدی است. نه تنها اطلاعاتتان مورد دسترسی قرار گرفته و مشتریانتان به شما بی اعتماد می شوند بلکه حتی دیگر موتورهای جستجوگر نیز به سختی به شما اعتماد خواهند کرد و برای مدتی شما را از دور رقابت خارج می کنند. این مورد بسیار آشناست، زیرا رقبایتان همیشه در فکر ضربه زدن به شما هستند و چه راهی آسانتر از هک کردن سایت شما؟! بگذارید به بیان راحت تر و خودمانی تر بگوییم: آیا شما خانه ای را خواهید خرید که قبلاً مورد دزدی و سرقت واقع شده است؟ آیا به بانکی اعتماد خواهید کرد که بارها هک شده و اطلاعات مشتریانشان به یغما رفته؟ آیا … ؟

همه ی مطالب بالا را گفتیم تا به اینجا برسیم که خدمتی دیگر از خدمات شرکت طراحی وب سایت وانیا را خدمتتان اعلام کنیم. خدمتی که بسیاری از رقبایمان ارائه می دهند. اما به دلیل اعتقادمان میخواهیم روراست باشیم. ما ادعا نمی کنیم می توانیم به صورت صد درصد سایتتان را ایمن کنیم. حرفی که از طرف تمامی رقبایمان اعلام می شود. حتی نخواهیم گفت به ما اعتماد کنید. در خصوص تامین امنیت نه به خودمان اعتقاد داریم نه حتی به شرکتهای بزرگی مانند کسپر و ایزسک و … ما فقط می توانیم بگوییم با توجه به دوره های بسیار زیادی که در زمینه ی امنیت گذرانده ایم و با توجه به تجربه ی چندین ساله در زمینه ی امنیت، می توانیم به شما کمک کنیم تا در حد قابل قبولی از امنیت قرار بگیرید. برخورداری از مشاوره ی سه سرممیز بین المملی در زمینه ی سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات و امنیت شبکه در سطوح وزارتخانه های کشور ، این حق را به ما می دهد که در زمینه ی تامین امنیت وب سایت حرفی برای گفتن حتی بیشتر از رقبایمان داشته باشیم. در اینجا حرف را کوتاه می کنیم و به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات رفته تا در این خصوص بیشتر بخوانید و با مدارک و گواهینامه های مختلف و معتبر بین المللی ما آشنا شوید.

وانیا چگونه تامین امنیت وب سایت تان را به عهده می گیرد؟

تامین امنیت وب سایت به دو بخش بستگی دارد : اولی تامین امنیت سرور و دومی تامین امنیت وب سایت

خوشبختانه وانیا در هر دو زمینه تخصص دارد، اما در زمینه تامین امنیت وب سایت تخصصی تر می توانیم عمل کنیم. در این خصوص ما می توانیم موارد زیر را خدمتتان اعلام کنیم :

 

  • پاکسازی وب سایت و سرور شما از ویروسها ، فایلهای مخرب و تروجان ها
  • جلوگیری از هک شدن سایت
  • آنالیز و بروزرسانی وب سایت
  • ایمن سازی پوشه ها و سطح دسترسی ها
  • بروز رسانی پایگاه داده ها
  • امن سازی پایگاه داده ها
  • بررسی پسوردها و سطح بندی نفوذ به سایت
  • نصب افزونه های امینتی و مانیتور وب سایت
  • پشتیبانی حرفه ای از امنیت سایت
  • مدیریت حفره های امنیتی و غیره…

تعداد بازدید از این مقاله : 2429 مرتبه