طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

حتماً شما برای پیدا کردن خواسته هایتان در وهله ی اول به اینترنت مراجعه می کنید و سایت هایی که از جذابیت بیشتری برخوردارند و از نظر محتوایی نیز کامل تر باشند، محصول و یا نیاز خود را از آنجا تامین می کنید. حال فرض کنید شما نیز محصولات و خدماتی برای ارائه دارید و برای معرفی خود یک بروشور تهیه می کنید و برای عده ای میفرستید، هزار بروشرو؟ دو هزار بروشور؟ ده هزار بروشور؟ حتی اگر هزینه ی گزافی که بابت چاپ و یا پخش این بروشور ها در نظر نگیریم باز هم شما ضرر می کنید. میدانید چرا؟! چون شما فقط در خوش بینانه ترین حالت با پخش بروشوری بسیار جذاب (به صورتیکه شخصی نادیده نگیرد) ، بر اساس اصول بازاریابی ،در تیراژ ۱۰ هزار عدد تنها ۴۰ هزار نفر را در یک مدت محدود هدف قرار داده اید. شاید با خود بگویید ۴۰ هزار نفر کافیست، ما به شما میگوییم بسیار در اشتباه هستید. زیرا آن ۴۰ هزار نفر تنها در مدت پخش تراکت هدف شما هستند و پس از گذشت مدتی کوتاه مجبورید دوباره به دنبال این تعداد بگردید و دوباره چاپ بروشور و دوباره های دیگر.

اما فرض کنید یک سایت با تعدادی صفحه ی بسیار تمیز و کاربر پسند به همراه مطالبی بسیار سودمند و بدون محدودیت در اختیار دارید که شاید هزینه ای برابر فقط ۱۰۰۰ عدد بروشور اولیه تان برایتان هزینه در بر داشته است، و بازار هدفی به تعداد تک تک کاربران اینترنت خواهید داشت که خودتان نیز یکی از آن کاربران هستید. به همین علت است که شرکتهای بزرگ دائماً در حال تغییر در ساختار سایتشان هستن و برایشان بسیار مهم است که سایتی زنده داشته باشند تا وب سایت شرکتی-شان در کنار جذب بازدید کننده، خریدار محصولات و خدمات نیز داشته باشد. کمی با خود فکر کنید، در این ۴- ۵ سال اخیر سایت هایی مثل سامسونگ و نوکیا که قاعتاً نیازی به تبلیغات و تغییر سایت ندارند، چندین بار دست به تغییرات بزرگ و کوچک در ظاهر و محتوای سایتشان زده اند؟ آیا آنها نمی توانستند بی نهایت بروشور چاپ کنند و به درب منزل تمامی انسان ها بفرستند؟!

پس چرا اینگونه شرکت ها در بستر اینترنت سرمایه گذاری می کنند؟ به این علت که شما نیز برای پیدا کردن خواسته های خود به اینترنت و سایت شرکت های مختلف رجوع می کنید. چرا برای شرکت خود به جای هزینه های مختلف یک وب سایت بسیار شیک و کاربر پسند راه اندازی نمی کنید؟! وب سایتی که علاوه بر معرفی محصولات شما قابلیت هایی مانند نظرسنجی، گالری تصاویر، گالری ویدئو، عضویت کاربران، ارسال خبرنامه و ... دارد.

قبل از اینکه تصمیم به راه اندازی وبسایت شرکت خود نمایید پیشنهاد می کنیم مقاله ی سیستم های مدیریت محتوا و مقاله ی طراحی وب سایت اختصاصی را مطالعه نمایید سپس با مشاوران شرکت وانیا آی تی تماس حاصل نمایید تا بهترین مشاوران به شما کمک نمایند.

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی

# لیست خدمات برنامه نویسی اختصاصی سیستم مدیریت محتوا(وردپرس)
1 مدیریت اخبار روی پکیج روی پکیج
۲ مدیریت مقالات روی پکیج روی پکیج
۳ مدیریت گالری تصاویر روی پکیج روی پکیج
۴ مدیریت کاربران روی پکیج روی پکیج
۵ مدیریت سرویس ها و خدمات روی پکیج روی پکیج
۶ مدیریت نمونه کارها روی پکیج روی پکیج
۷ فرم ثبت سفارش روی پکیج روی پکیج
۸ فرم تماس با شرکت روی پکیج روی پکیج
۹ ۲ ساعت اموزش روی پکیج روی پکیج
۱۱ پشتیبانی سه ماهه روی پکیج روی پکیج
۱۲ طراحی اختصاصی قالب روی پکیج ۵.۰۰۰.۰۰۰
۱۳ تضمین امنیت ۳ ماهه روی پکیج ۲.۵۰۰.۰۰۰
۱۴ ۱ ساعت مشاوره سئو روی پکیج ۷۰۰.۰۰۰
۱۵ ۱ ساعت مشاوره برندینگ روی پکیج ۸۰۰.۰۰۰
۱۶ تحویل سورس ۳.۵۰۰.۰۰۰ اوپن سورس
۱۷ تحویل داکیومنت ۲.۷۰۰.۰۰۰ اوپن سورس
۱۸ عدم درج کپی رایت وانیا ۱.۹۰۰.۰۰۰ ۱.۹۰۰.۰۰۰
  مدت زمان تحویل ۴۰ روز کاری تحویل ۳۰ روز کاری
  مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ ۳.۹۰۰.۰۰۰

 

 

طراحی وب سایت شرکتی

اگر مایلید که شرکت طراحی وب سایت وانیا طراحی وب سایت شرکتی شما را انجام دهد و حدول قیمت بالا نظر شما را جلب کرده است. لازم میدانیم چند نکته را متذکر شویم


  1. ما به شدت علاقه داریم تا به شما مشاوره دهیم. اعتقاد داریم یک مشاوره ی صحیح و صادقانه به دو طرف کمک خواهد کرد
  2. تمامی قیمت های فوق به تومان می باشد
  3. مدت زمان و قیمت اعلام شده تقریبی می باشد.
  4. قیمت ها درج شده در سایت وانیا تنها تا مهرماه سال ۱۳۹۹ اعتبار دارد.
  5. پیشنهاد می کنیم اگر سوال خاصی دارید اول در صفحه سوالات متداول جستجو کنید و سپس اگر پاسخ را نیافتید با ما تماس بگیرید

نگران پشتیبانی نیز نباشید ؛) همیشه پیشنهاد کردیم قبل از تماس با ما، با مشتریان دیگرمان تماس بگیرید

تعداد بازدید از این مقاله : 4487 مرتبه