سیستم فروشگاهی SHOPIFY

شاپی فای

در ابتدا این فروشگاه ساز به عنوان فروش تجهیزات اسنوبورد شروع به کار کرد. در حال حاضر یک پلتفرم قدرتمندی است که بیش از نیم میلیون فروشگاه آنلاین از آن استفاده می نند که ارزش تقریبی خرید ( فروش آنلاین ) آنها حدود 40 میلیارد دلار است. داکیومنت های استفاده از این سیستم کامل بوده و هیچ جا شما را اذیت نخواهد کرد، از طراحی قالب تا کاربری سایت ، همه و همه را به شما آموزش می دهد. SHOPIFY توسط افزونه های بسیار قوی به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و لینکدین و ... متصل بوده و ( با تنظیمات و اجازه شما ) محصولاتتان را به صورت اتوماتیک در این وب سایت ها منتشر می نماید.

وب سایت سازنده : https://www.shopify.com/ 

 

 

سیستم فروشگاهی  MAGENTO

مجنتو

یک فروشگاه ساز قدیمی که به زبان PHP نوشته شده و قبلاً تحت عنوان Community Edition  فعالیت می نمود. این سیستم مدیریت محتوا رایگان بوده ( نسخه پولی نیز دارد ) . مزیت بزرگ این سیستم ، تیم توسعه آن است که از برنامه نویسان خبره بهره می برد و آپدیت های به موقع و درست را به کاربران ارائه می دهند. درصد کمی از وب سایت های فروشگاهی آنلاین در ایران از این سیستم استفاده می کنند  و البته جزو 5 سیستم معروف و پرکاربرد در ایران است.

وب سایت سازنده : https://magento.com/

 

سیستم فروشگاهی  OPENCART

اوپن کارت

یکی دیگر از سیستم های تحت پلت فرم اوپن سورس یا متن باز است محبوبیت خوبی در بین کاربران دارد. البته استفاده از این سیستم پیچیدگی های خود را دارد اما پیچیدگی هایی که باعث قویتر شدن این سیستم می شود. این سیستم مانند magento رایگان بوده و نسخه پولی نیز دارد. اغلب ماژول های آن نیز رایگان می باشد. از معایب این سیستم می توان به نوع کدنویسی آن اشاره کرد. با اینکه اوپن سورس است اما برای توسعه و اختصاصی کردن ماژول های آن نیاز به برنامه نویس خبره PHP دارید.

وب سایت سازنده : https://www.opencart.com/

 

سیستم فروشگاهی WooCommerce

ووکامرس

معروفترین و کاربرپسند ترین سیستم فروشگاهی حال حاضر ووکامرس می باشد که مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای وردپرس بوده و تقریباً ( به جرات می توان گفت ) 80درصد سیستم های فروشگاهی ایرانی بر پایه همین سیستم راه اندازی شده اند. این سیستم نیز اوپن سورس و رایگان می باشد و دارای قابلیت های بسیار بسیار زیادی می باشد. همچنین توسعه دادن آن نیز بسیار ساده است و برنامه نویسان سطح پایین نیز می توانند آن را توسعه دهند. نصب این سیستم همانند وردپرس تنها با چند کلیک اتفاق می افتد. طراحی قالب برای این سیستم نیز بسیار راحت و قابل انعطاف می باشد.

وب سایت سازنده : https://woocommerce.com/

 

 

سیستم فروشگاهی NopeCommerce

فروشگاه ساز nopcommerce

سیستمی فروشگاهی مبتنی بر زبان C# بوده که توسط تیم توسعه مایکروسافت متولد شده است. این سیستم به جرات می توان گفت تمامی آنچه شما نیاز دارید و ندارید را در اختیارتان قرار خواهد داد. این سیستم از قدرت بسیار زیادی نسبت به دیگر رقبای PHP خود برخوردار است. این سیستم اوپن سورس بوده و برنامه نویسان دات نت بسیار راحت می توانند برای آن ماژول نوشته و آن را توسعه دهند.

وب سایت سازنده : https://www.nopcommerce.com/

 

 

اگر دوست داشتید به اشتراگ بگزارید