همیشه کاربران این سوال را زا ما میپرسند که دیر لود شدن یک صفحه ی سایت تاثیری در سئو آن صفحه یا وبسایت دارد یا خیر؟ در  مطلب حاضر قصد داریم تا شما را با تاثیر سرعت بارگزاری صفحه وب سایت در سئو آشنا کنیم و به بیانی دیگر ارتباط این موضوع را با مساله ی ترافیک سایت بررسی نماییم. از آنجاییکه روبوت های گوگل ، یاهو و یا هر موتور جستجوگر دیگری که مسئول خواندن و امتیاز دادن به سایت شما هستند در صورتی که متوجه بشوند شما توانسته اید کاربران خود را راضی نگه دارید به شما پاداش می دهند و رتبه سایت شما را افزایش می دهند.

واضح است که کاربران از صفحات سایتی که به سرعت لود شوند علاقه دارند در نتیجه اگر کاربران از بازدید سایتی احساس رضایت کنند موتورهای جست و جو پس از اطلاع از این موضوع آن وب سایت را در رده ی وب سایت های برتر قرار داده و به هدف خود یعنی راضی کردن کاربران خود رسیده اند.براساس تحقیقات هر وب سایت تنها ۴ ثانیه فرصت برای جذب کاربران خود دارند.

یعنی شما برای جذب مخاطب خود زمان زیادی ندارید که می توانید با افزایش امکانات و جذاب تر کردن وب سایت خود سعی در نگه داشتن کاربران خود کنید و یا با نوشتن مقالات و مطالب آموزشی کاربران را در سایت خود نگاه دارید.

در سال ۲۰۱۰ گوگل یکی از فاکتورهای اساسی برای بالا بردن رنکینگ سایت را افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب اعلام کرد. می توانید برای یافتن سرعت لود شدن وب سایت خود از تولز های موجود در اینترنت استفاده کنید سپس با به اعمال تغییرات در سایت خود بپردازید. شایان ذکر است که معروفترین این ابزارها Getmatrixاست که در بین مدیران سایت از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

همچنین شرکت طراحی وب سایت وانیا می تواند به شما در این زمینه مشاوره دهد و حتی نواقص سایت شما را نیز برطرف نماید. چنانچه مایل به مشاوره گرفتن دارید می توانید از طریق صفحه مشخصات تماس با ما تماس بگیرید و یا از طریق این فرم خواسته ی خود را برایمان ارسال دارید تا در اسرع وقت بررسی و نتیجه را به شما اعلام داریم

اگر دوست داشتید به اشتراگ بگزارید