پشتیبانی وانیا

پشتیبانی وانیا

همیشه پشتیبانی بعد از تحویل پروژه ، دغدغه ی اصلی مشتریان هست به طوریکه بیشتر از اینکه فکر و ذهن خود را درگیر به روز نگه داشتن وب سایتشان کنند ، مشغول این قضیه هستند که «یعنی الان زنگ بزنم جواب تلفنم رو میدن؟!» ، مطمئناً این جمله و جملات مشابه رو بسیار زیاد شنیدید. قبل از اینکه بخواهیم نحوه ی پشتیبانیمان را توضیح دهیم بگذارید کمی واقع بین باشیم. هر کدام از ما انسان هستیم و نیازمند گذراندن اوقاتی در تنهایی خودمان، گذراندن وقت با خانواده ، رفتن به سینما و انجام امور شخصی و هزاران مورد دیگر.

اینکه بگوییم پشتیبانی ۲۴ساعته تقریباً عملی غیر ممکن است اما همیشه به ما یاد دادند که فقط غیر ممکن غیر ممکن است؛ برای همین اتاق فکر شرکت وانیا آی تی تصمیم گرفت تا این غیر ممکن را تا حدود بسیار زیادی بهبود بخشد. ما به این نتیجه رسیدیم که کیفیت پشتیبانی بر کمیت آن باید غلبه کند. یعنی مانند دیگر شرکت ها می توانیم بنویسیم پشتیبانی ۲۴ ساعته و مواردی از این قبیل که در سایت قبلی شرکت داده پردازان فرجاد بارها به آن اشاره شد، اما تجربه ی چندین ساله ی مان عملاً چیز دیگری بود. یعنی مشتریان ساعت ۳ صبح نیز تماس میگرفتند و به جای اینکه تیم ما در آن ساعت در حال استراحت باشد تا روز بعد را سرحال بگذراند ، نتیجه ی معکوس میداد، یعنی مشتری بسیار راضی بود که ساعت سه صبح نیز پاسخگو هستیم اما ناراضی بود که پروژه و تعهدات ما طبق روال انجام نمیگیرد.

برای همین و دلایل دیگر تصمیم گرفتیم تا به جای کمیت بر کیفیت پشتیبانیمان تمرکز کنیم تا متعهد باقی بمانیم. از شما بزرگواران و همراهان نیز می خواهیم به نقد از ما بپردازید تا بتوانیم نقاط ضعف خود را پیدا و بهبود بخشیم تا هم شما و هم ما راضی و خوشحال باشیم.

پشتیبانی شرکت وانیا

تلفن : 02166359898

ساعت تماس : 8 صبح الی 6 بعد از ظهر

پشتیبانی در روزهای غیر اداری

روزهای تعطیل رسمی (مانند جمعه ها و اعیاد و شهادت) : از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲  و از ساعت ۱۹ الی ۲۱ با شماره تلفن

تلفن همراه در صورت ضرورت و مواقع بسیار فورس ماژور : ۰۹۱۲۲۸۳۰۷۹۵

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی فنی : sup [at] vaniait [dot] com - حداکثر زمان پاسخگویی در زمان های کاری ۳۰ دقیقه و زمان های غیر کاری ۶ ساعت

مدیریت :  manager [at] vaniait [dot] com - حداکثر زمان پاسخگوی در تمامی زمان ها ۶ ساعت

پشتیبانی تیکت

ثبت تیکت - حداکثر زمان پاسخگویی در زمان های کاری ۳۰ دقیقه و زمان های غیر کاری ۶ ساعت

انجام پروژه - حداکثر زمان پاسخگویی در زمان های کاری ۲ ساعت

 

 پشتیبانی تلگرام : @VProgrammer

تعداد بازدید از این مقاله : 3577 مرتبه