برنامه نویسی وب سایت

برنامه نویسی وب سایت

 

شما همیشه باید به خاطر داشته باشید که پروژه توسعه وب سایت با برنامه نویسی شروع نمی شود و پس از این که شما سرانجام سایت خود را راه اندازی کردید، پایان نمی یابد. حتی اگر شما امروز هم یک پرتال را بیابید که جامع نیازهای امروزتان باشد ، مطمئن باشید که در آینده و با توسعه وب و اینترنت نیازمند افزودن بخشهای جدیدی به وب سایت اینترنتی خود خواهید بود ، با عنایت به این مهم هیچگاه تصور ننمایید که برنامه نویسی اختصاصی بر روی یک وب سایت برای شما اهمیت چندانی ندارد و یا شما نیازی به آن نخواهید داشت . بهتر است از هم اکنون آینده نگر باشید در بسیاری از موارد، امکانات نرم افزار های موجود پاسخگوی نیاز مشتری و یا نرم افزاری برای پاسخگویی به نیاز های مشتری وجود ندارد. در این سرویس با عنوان " برنامه نویسی اختصاصی و سفارشی" تحت وب این امکان را خواهید داشت تا برای توسعه نرم افزارهای فعلی فرتک و یا توسعه نرم افزار های جدید تحت وب اقدام کنید

به دنیال تیمی متخصص از برنامه نویسان می گردید؟! این صفحه را مطالعه نمایید تا به شایستگی تیم برنامه نویسی شرکت وانیا پی ببرید

آیا شما نیاز به برنامه نویسی اختصاصی دارید؟

انتخاب بین سیستم های مدیریت محتوا و یا برنامه نویسی اختصاصی کاملا به شرایط و درخواست های شما دارد.

همین اول تکلیف این داستان را مشخص کنید خیلی بهتر است. برای مشخص شدن پاسخ به سوالات زیر پاسخ دهید : 

۱ - آیا نمیخواهید هزینه کنید؟

۲ - آیا روند انجام پروژه برایتان مهم نیست و فقط نتیجه مهم است؟

۳ - آیا 

برنامه نویسی تخصصی وب سایت

برنامه نویس کامپیوتر، کدهای برنامه های نرم افزاری را می نویسد تا ایده های مشتری را به واقعیت تبدیل نماید. به بیان دیگر تلاش می کند تا آرزوها را به کدهای برنامه نویسی تبدیل کند. بر اساس تعریفی که در ویکی پدیا از برنامه نویس شده، برنامه نویس که اغلب در انگلیسی programmer یا coder گفته می‌شود فرآیند نوشتن، اشکال زدایی(debug) – آزمایش برنامه های کامیپوتری برای اطمینان یافتن از رسیدن به نتایج مورد نظر- و نگهداری کد منبع (source code) برنامه کامپیوتر را انجام می دهد. این کد منبع با یک زبان برنامه نویسی نوشته شده است و ممکن است تغییر داده شده یک کد قبلی و یا یک کد کاملا جدید باشد. هدف برنامه نویسی ساختن یک برنامه می‌باشد که یک رفتار خواسته شده را به نمایش بگذارد. برنامه نویس طرح های برنامه ای که مهندس و تحلیلگر نرم افزار تهیه کرده را به صورت دستورالعمل های مناسب کامپیوتر در می آورد سپس برنامه ها و کدهای تولید شده را اشکال زدایی و تست می کند تا به نتایج مورد نظر برسد. برنامه نویس ارتباط نزدیکی با طراح نرم افزار دارد در حالی که در برخی حوزه ها کار آنها مشترک است. به این صورت که برنامه نویس می تواند کارهای معمول طراح مانند طراحی برنامه ها را انجام دهد. این مستلزم طرح ریزی نرم افزار، ایجاد مدل ها و فلوچارت های نشان دهنده چگونگی نوشتن کد ها و طراحی رابط کاربری سیستم است.

برنامه نویسی تخصصی

تولید و ارائه نرم افزارهای تحت وب ، پرتالهای سازمانی ، اتوماسیون های تحت وب ، اموزش تحت وب و ... با استفاده از تکنولوژی ها و آخرین متد های روز دنیا با استفاده از زبانهای ASP.Net و MVC.Net و بانک اطلاعاتی SQL Server از خدمات برنامه نویسی اختصاصی شرکت وانیا می باشد. وانیا اعتقاد دارد هر آنچه را که شما می اندیشید را می تواند به صورت کاملاً اختصاصی به نرم افزار تبدیل نماید.

برخی از توانایی های متخصصان و برنامه نویسان شرکت وانیا به شرح زیر می باشد :

  •   طراحی ، تحلیل ، تولید و مشاوره پروژه های خاص و برنامه نویسی اختصاصی و مدیریت پروژه برای آنها
  •   تکنیک های مهندسی دیتابیس برای تبدیل دیتابیس سیستم های آماده و یا نرم افزار دیگر به سیستم های درخواستی نوشته شده توسط خود شرکت
  •   تحلیل و روش های بهینه سازی دیتابیس برای سرعت و اعمال کمترین فشار به سرور ها
  •   تولید پرتال تحت وب به صورت چند قالب و چند زبان ( Theme Base , Multi Language ) با قابلیت تعویض زبان و یا قالب به صورت آنلاین توسط مدیر سایت و یا کاربر!

همانطور که میدانید تخصص وانیا در طراحی وب سایت است. ما می توانیم وب سایت شما را به صورت کاملاً تخصصی و به زبان MVC.Net از صفر تا ۱۰۰ را پیاده سازی نماییم و در نهایت نه تنها شما از کدهای بسیار سالم بهره خواهید برد بلکه می دانید در دنیای وب هیچ وب سایت دیگری مانند شما نیست! شاید از خودتان بپرسید چرا باید اینکار را انجام دهید و از سیستم های مدیریت محتوا های معمول و آماده ای مانند وردپرس و جوملا استفاده نکنید! ما به شما تنها یک دلیل را یادآوری می نماییم:

چرا برنامه نویسی تخصصی؟ وقتی شما از سیستم های مدیریت محتوای آماده برای راه اندازی وب سایت خود استفاده می کنید نمی توانید تمامی خواسته های خود را پیاده سازی کنیدو به عبارت دیگر می بایست خودتان را با اینگونه CMS ها هماهنگ کنید ؛ اما وقتی قرار است برای کسب و کارتان به صورت کاملاً اختصاصی برنامه نویسی انجام دهید، این برنامه است که با آرزو ها و خواسته های شما هماهنگ می شود!

سوال دیگری که ممکن است برایتان مطرح باشد این است که چرا وانیا از CMS استفاده می کند؟! یک پاسخ بسیار معمول برایتان داریم : "کوزه گر از کوزه شکسته آب میخورد". زمانی که وب سایت خود را راه اندازی کردیم وقت آن را نداشتیم که برنامه نویسی انجام دهیم و پروژه های مشتریان با تاخیر بسیار مواجه می شد. مجبور شدیم تا زمانیکه از نظر پروژه طراحی وب سایت سرمان خلوت نشود فعلاً برنامه نویسی برای کسب و کار خودمان را به تعویق بیاندازیم. اما می توانیم چند نمونه مشتری معرفی کنیم که برنامه نویسی اختصاصی برایشان انجام داده ایم و مشتریان جدیدی که عموماً بنا به پیشنهاد مشاوران وانیا تصمیم گرفتند تا از برنامه نویسی تخصصی برای وب سایت شان بهره ببرند.

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت فرمانداری شهر ری 

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت استانداری شهر ری 

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت اتاق اصناف شهر ری

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت اداره صنعت و معدن شهر ری

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت صنف کفاشان 

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت سیستم آزمون آنلاین

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت سیستم آزمون آنلاین و آموزش آنلاین خواجه نصیر

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت سیستم داوری آنلاین مقالات علمی کشور 

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت کارگزاری بانک آینده

:: برنامه نویسی تخصصی و طراحی وب سایت مجلات علمی ISI

 

برنامه نویس دات نت

و اما تیم برنامه نویسی وانیا را چه افرادی تشکیل می دهند؟!

  ما به صورت حضوری افتخار همکاری با ۵ برنامه نویس خبره را داریم

  مهندس علیرضا ستارزاده - ارشد نرم افزار ( هوش مصنوعی ) : مدیر پروژه

  مهندس ایمانی- کارشناسی نرم افزار و مدرس دوره های متعدد برنامه نویسی

  مهندس مرتضی پورمحمد - کارشناسی نرم افزار و مولف کتاب آموزشی MVC : برنامه نویس

  مهندس بهرنگ کبودی - کارشناسی نرم افزار و مدرس دوره های برنامه نویسی C# تخصصی

هم اکنون با تیم برنامه نویسی تخصصی وب سایت شرکت وانیا تماس بگیرید و در باره ی راه اندازی وب سایت برای کسب و کارتان مشاوره ی رایگان بگیرید
02166359898 -0912283079

سفارش طراحی وب سایت  تماس با شرکت طراحی وب سایت وانییا

تعداد بازدید از این مقاله : 9697 مرتبه